• Čeština
  • English

PSYCHOLOGIE PRÁCE
A ORGANIZACE 2021
12. – 14. 5. 2021 v Olomouci

Program

Termíny a registrace

Praktické informace

Praktické informace

Užitečné odkazy

Místo konání konference

Hlavní program a konferenční workshopy:

Online platforma ZOOM

  • Všichni účastníci registrovaní na konferenci získají v předstihu přístup a jednoduchý postup, jak se na konferenci přihlásit.
  • Účastníci aktivně participující na programu budou mít možnost si dopředu vyzkoušet online prezentaci.

Co v Olomouci navštívit, až bude možné se setkat osobně

Město Olomouc je nejen centrem Olomouckého kraje, ale je zároveň univerzitním městem a historickou metropolí celé Moravy. Díky své bohaté historii lze v Olomouci i jejím okolí nalézt nádherné památky, které rozhodně stojí za návštěvu.

Ihned pár metrů od místa konání konference, na Horním náměstí, se nachází jedna z nejkrásnějších památek v Olomouci – Sloup Nejsvětější Trojice, který rovněž představuje nejvyšší stavbu svého druhu v České republice. Je vysoký 35 metrů a v jeho jádru se nachází kaple. Na Horním náměstí je rovněž umístěna Olomoucká radnice s proslulým orlojem a radniční věží, na kterou je možné vystoupit a užít si výhled na město.

Další památkou, kterou byste neměli minout, je Katedrála svatého Václava, která se pyšní druhou nejvyšší kostelní věží a druhým největším zvonem v České republice. Přímo v centru se nachází Kostel svatého Michala, který je považován za nejkrásnější barokní chrám v Olomouci. Dalším kostelem, který stojí za návštěvu, je Kostel svatého Mořice, v němž najdete největší varhany ve střední Evropě.

Pří příjezdu do Olomouce je téměř ze všech stran vidět Bazilika Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku. Jedná se o významnou národní kulturní památku obklopenou přírodou a nádherným výhledem na město.

V Olomouci rovněž doporučujeme navštívit Bezručovy sady, Výstaviště Flora, které disponuje nádhernými parky, botanickými zahradami a sbírkovými skleníky. Poblíž Bezručových sadů se nachází Pevnost poznání s mnoha expozicemi a digitálním planetáriem.

Pro Olomouc však nejsou typické pouze kulturní a historické památky, ale naleznete zde také mnoho vyhlášených kaváren a restaurací. Co nesmí na Moravě chybět jsou proslulé vinotéky a vinné sklípky.